Dnes nás opustila naše Nelinka……

Přidáno dne 12. 6. 2012

Stále se z toho nemůžeme vzpamatovat,protože vše bylo velmi rychlé…..Od doby, kdy jsem poprvé s podezřením, že není něco vpořádku zašla k veterináři, neuplynul ani měsíc a naše Nela už  s námi dnes není.

Bohužel k zánětu plic a průdušek se přidala voda na plicích, která Nele ztěžovala dýchání a ona přestala jíst. Přestože ji nasadili antibiotika a dostávala infuze, její stav se natolik zhoršil, že si nezasloužila dále trpět…..

Život není spravedlivý a bůh neexistuje, protože by nedovolil, aby někdo tak úžasně hodný,plný lásky a oddanosti odešel tak brzy…

I přesto jsi nám Nelinko stihla ukázat, jaká je ta správná radost ze života a dokazovala jsi to každý den. I když ti bylo dopřáno být maminkou jenom jednou, vychovala jsi sama 11 štěňátek a leckterá lidská matka, by se mohla péči o své děti, od tebe učit.

Právě ty, jsi nás vtáhla do světa bernských salašnických psů a předčila svou povahou naše očekávání. Už nikdy tě nebude moci nikdo nahradit, protože ty jsi byla a v našich srdcích navždy zůstaneš jedinečná, první a jediná – naše ALFA NELA…

nelinka