Klubová a speciální výstava – Rožnov pod Radhoštěm

Přidáno dne 11. 5. 2014

U příležitosti 35. výročí narození prvního vrhu bernského salašnického psa, pořádal klub ,, Slavnosti švýcarských salašnických psů“, které se konaly od 8.5. do 11.5. v Rožnově pod Radhoštěm. I my jsme si udělali výlet a vzali s sebou Amy a Týnu.

Obě se zúčastnily sobotní klubové a nedělní speciální výstavy, Týna navíc pátečního svodu mladých, na kterém se téměř po roce viděla se svými sourozenci a sobotní soutěže o nejlepší chovatelskou skupinu. Výstavní premiéra naší Týny dopadla nad očekávání. V sobotu posuzovala paní rozhodčí z Finska( Satu Ylä – Mononen) a Týna od ní ve třídě mladých, v konkurenci 43 fen obdržela známku – výborná. V neděli posuzovala paní rozhodčí z Portugalska ( Maria Amélia Taborda) – byla celkem přísná, výbornými šetřila a tak jsme vděční i za velmi dobrou, protože posudek je moc pěkný.

Amy už je zkušenější a o rok starší, takže  soutěžila již v mezitřídě a vyběhala si v sobotu od stejné rozhodčí jako Týna výbornou a odcházela z kruhu jako šestá. V neděli opět skončila těsně pod stupni vítězů – pátá se známkou- výborná a pěkným posudkem.

My jsme si to užili i díky počasí, které nám přálo, viděli jsme se s kamarády a stihli i procházku na Pustevnách -zde je pár fotek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9