Kniha návštěv

Přidáno dne 30. 6. 2000

Zde můžete zanechat svůj vzkaz

Přidat vzkaz

7. prosince 2010 07:11 | nimsova ivana:

Hezky den. jelikož mame také 2 bern .sal psy a věk už začina byt kryticky 9+11 začinam mít veliké starosti a strach co bude až odejdou. proto ikdyž nerada začinam pročitat inzeraty a hledat vhodny chovatele na dalši přirustky. Bydlela jsem 25 let V Hořicich Mám 2 pejsky pes chovny Apollo mnoho vystav i mezinarodni i CAC máme, dedeček byl Cito z gandyho dvora. fenka je potomek apola takže dcera čist ale bez prukazu . bylo to skočny mimo chov. Jelikož se mi moc souteže a praktiky v klubu nelibily sama asi to znate. tak jsme v roce 2003 ukončili vystavy. Pejskvé jsou stale užasní, fena v 7 letech operace delohy štenatka nikdy nebyli spíš je takovy kluk nenechala se nikdy nakryt, pejsek nam ted v 10 letech začal marodit se štitmou žlazou , nic mu neni jen začal hubnout a špatna srst. Jsou vyjimečni jiné plemeno bych už nechtela , ted jen potřebuji s předstihem objevit vhodné chovatele kteři mi nabidnou dalši štenatka nasledniky . Tohle jsou vyjimečni psi, mame je jako deti a všechny stenatka co jsme meli máme pod kontrolou a navštevujeme. proto prosim o radu připadne bych byla rada kde vhodny zdravy vrh najit . Ted řešim otazku jakou vhodnou dvojici zvolit. ted mám tatu s dcerou na hlidani harani to bylo peklo, ted ale nevim jak vše zvolit pokud nekdo z dvojice odejde. Pes je klidas fenka dcera- vudkyne hyperaktivni Prostory máme máme velikou samotu klidne psku muže byt nekolik. třeba i zvolit par jako k chovu. ale musim počitat se starym osazenim aby vše přijmul bez narušni vztahů. Fena je až chorobne zavisla na mne svého otce tiranizuje když se približi ke mně. ale zaroven bez sebe nemužou byt, proto ted mám takové dilema jaké štenatka privest aby vše bylo ok.Trochu jsem se rozepsala ale jako milovnik bernajku jiste pochopite co je starost i pejsky a připadne řešit staři s odchodem . nechci na to pomyslet ale bernak má ten věk nizky .pročetla jsem si i vaše rodokmeny hodne jmen tam je znamich. Možna i ta lucka ant z Dvora možna znam nepocházi z Bašnic u HC byvala vondáčkova štenatko dovezli ze slovenska? Mi na soutežich stale valčili s přemkem Podlahou. Z receptaře. Jinak přeji hezka den a pokud by vám nevadilo občas si prohodit par pismenek budu rada . iva Nimsova Apolo a Nelinka je možné že se zname paka nebyla tak daleko

  7. prosince 2010 10:58 | Alena:

  Moc zdravím a děkuji za důvěru, když napíšete emailovou adresu, ráda odepíšu a případně poradím.

26. dubna 2010 10:26 | Gabča a Aramis:

Tak jsme po delší době zase na návštěvě .. 🙂 „Vašemu“ Aronkovi gratulujeme 🙂 A dodatečně gratulujeme Fanynce k narozkám 🙂
Děkujeme za pochvalu Aramíska 🙂 Noo, snad se někdy nějaká nevěsta najde .. 🙂
Mějte se krásně a podrbejte za nás holky 🙂 A přidáváme si vás do odkazů .. snad vám to nebude vadit ..

  26. dubna 2010 12:44 | alfanela:

  Děkujeme za gratulaci a návštěvu stránek, Vy jste taková neúnavná návštěvnice psích webů( a to myslím v dobrém). I když vás osobně neznám, vždy mi přijdou vaše vzkazy v knize milé! Samozřejmě mi náš odkaz na vašich stránkách nevadí-naopak, díky.

15. dubna 2010 09:18 | Trotiňáci:

Fanynko, všechno nejlepší k Tvým druhým narozeninám ti přeje mamka Buffy s celou smečkou

3. března 2010 05:42 | Monika:

Moc pěkné stránky a krásné čubičky. Je vidět,že se mají dobře a umí si vybrat paničku.

22. února 2010 09:30 | Gabča a Aramis:

Dobrý den,
vaše stránky jsem našla při brouzdání na netu .. jsou krásné 🙂 A ještě krásnější jsou vaše fenečky 🙂 Obě jsou krásně mohutné 🙂 Gratulujeme k hromadě úspěchů a krásným štěndům a přejeme ještě větší hromady úspěchů a další krásná štěnda 🙂
Mějte se fajn 🙂

  19. dubna 2010 03:10 | alfanela:

  Děkujeme za návštěvu stránek a pochvalu, taky jsem mrkla na ty vaše a myslím, že váš pejsek nebude mít problém najít si nevěstu, protože je to fešák!

12. října 2009 00:56 | Trotiňačka:

Alčo moc gratulujeme k výborné ze světovky. Je to opravdu velký úspěch v takové konkurenci, která tam byla. Moc děkujeme za reprezentaci domovské CHS a věříme že to nebyl úspěch poslední.

31. srpna 2009 02:54 | Trotiňačka:

Ali moc gratulujeme k přejímce vrhu. Štěnátka jsou opravdu kouzelná. Teď nastane pro chovatele to nejhorší období – loučení, ale věřím že budou mít prckové skvělé páníky, protože s láskou jakou vychováváš psi si to zaslouží.
Moc se těším na klubovku.

21. srpna 2009 03:42 | Lucka a Dixie:

Ahoj Alenko, společná fotka se Vám moc povedla!!!!!!
30.8 dorazím!!!!!! Těším se moc na miminka!!!!!!

8. srpna 2009 15:36 | AlenaLa:

Moc děkuji za návštěvu našeho webu a za hezká slova. Vaše mimiše jsou kouzelný, přeju jim jen ty nej… páníčky, s tak úžasným startem do života z nich musejí vyrůst pesani se štastnou povahou !

7. srpna 2009 12:16 | Frog:

moc pekne stranky. 🙂

3. srpna 2009 10:57 | Alena bochová:

Ahoj Álo, gratulujeme ke štěňátkům.Je jich teda požehnaně a přejeme jim moc hodné pánečky !!zdraví Alena a smečka Semily

28. července 2009 04:23 | Lucka a Dixie:

Ahoj Aly, štěňátka jsou moc krásná!!!!!!Už jste se s Láďou domluvili???? LUCKA

27. července 2009 10:40 | Janková:

Zdravím celou Vaši velkou rodinu, pejskové jsou nádherní a štěňátka roztomilé kuličky. Dnes jsme se s Beníkem a jeho páníčkem na Váš web konečně koukli. Moc pěkné!!!!!!!!!!! Zdraví a štěstí přeje Janková.

27. července 2009 04:34 | Magda:

Witajcie! Serdeczne pozdrowienia dla pięknej Delphi od taty B-Aztka vel Bastka 🙂 i oczywiście gratulacje dla drugiej suczki z okazji narodzin ślicznych szczeniaczków! Pozdrawiam z Polski, Magda.